Національний університет «Чернігівська політехніка» і ГО «Центр гендерної освіти» за підтримки ГО «Фундація прав людини» завершили перший етап реалізації міжнародного
проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».
Викладачі, здобувачі вищої освіти, співробітники університету долучились до проєктних активностей – взяли участь у блог-кафе, тренінгах, круглих столах, міжрегіональних школах, форумі, написанні блогів на правозахисну та миротворчу тематику.
Науково-педагогічні працівники кафедри філософії і суспільних наук взяли участь у проведенні дослідження, ініційованого Центром соціальних досліджень СумДУ на тему молодіжного лідерства та бар’єрів активізації участі молоді у миротворчих процесах в контексті імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 2250 «Молодь, мир та безпека» в Україні. Кафедра також активно долучилася до розробки етичного кодексу блогера.
Реалізація проєкту з посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості, розвитку діалогу для об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України продовжуватиметься у 2022 році.
Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (IФA) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.